KTHEHU MBRAPA

1. Email adresa juaj: *
2. A jeni ju pronar i ketij profili te biznesit? Po
Jo
3. Shkruani kodin 6 shifror (me këtë kod jeni pajisur në ditën
    e parë kur keni aplikuar për hapësirë në Faqet e Verdha
)
    Nėse nuk e dini kodin e juaj tė sigurisė atėherė kėrkoni
    nga stafi jonė qė t
ė ripajiseni me atė kod: *
4. Kopjo ose shkruaj linkun direkt të profilit të Biznesit
    Kėshtu duket linku i profilit tė biznesit:
5. Ju lutem shkruani gabimin me fjalë:
    cili ėshtė gabimi dhe si doni qė ta pėrmirėsojmė
*
6. Raporto gabimin duke e fotografuar në profil:  

Para se tė klikoni mbi Raporto,
sigurohuni qė tė gjitha fushat qė kanė tė
shtuar shenjėn
* patjetėr duhet tė plotėsohen.