Ferizaj
Tė gjitha bizneset nė kėtė qytet!

005

profile tė bizneseve tė listuara
 
         
 
Loading...
 
Termo Luli  

Termo Luli

  Rr. Driton Islami
  Ferizaj, Kosovė
  Kamina, Ngrohje Qendrore, Solare
 
 
Euro Swiss  

Euro Swiss

  Ferizaj
  Ferizaj, Kosovė
  Makineri per mobilje
 
 
Kėneta  

Kėneta

  Rexhep Bislimi nr. 66
  Ferizaj, Kosovė
  Vegla ndertimore
 
 
IMK Steel Construction  

IMK Steel Construction

  Driton Islami
  Ferizaj, Kosovė
  Fabrika e metalit, Ndertim
 
 
Syri i Shqiponjes  

Syri i Shqiponjes

  Rexhep Bislimi
  Ferizaj, Kosovė
  Sisteme alarmi dhe kamera
 
     
       
Artanė (Novobėrdė)
Besianė (Podujevė)
Dardanė (Kamenicė)
Deqan
Dragash
Drenas
Ferizaj
Fushe Kosove
Gjakovė
Gjilan
Hani Elezit
Istog
Junik
Kaqanik
Kastriot (Obiliq)
Klinė
Kllokot
Lipjan
Malishevė
Mamushė
Mitrovicė
Pejė
Prishtinė
Prizren
Rahovec
Shtime
Skenderaj
Therandė
Viti
Vushtri
Leposavic
Partesh
Ranillug
Graqanicė
Shterpcė
Zubin Potok
Zveqan
 

 

Loading...