Fushė Kosovė
Tė gjitha bizneset nė kėtė qytet!

009

profile tė bizneseve tė listuara
 
         
 
Loading...
 
Cima Construction  

Cima Construction

  Dardania
  Fushe Kosove, Kosovė
  Kompani ndertimore, investuese
 
 
ACN  

ACN

  Zona Industriale, pa numer
  Fushe Kosove, Kosovė
  Sistem ngrohjes, klimatizim, ventilim
 
 
Bizzarro  

Bizzarro

  Rr. Aeroportit "Lidhja e Pejės"
  Fushe Kosove, Kosovė
  Mobilieri, Kuzhina
 
 
KFC Kosova  

KFC Kosova

  Magj. Pr-Peje, Bresje
  Fushe Kosove, Kosovė
  Restorant
 
 
Spitali Euromed  

Spitali Euromed

  Rr. Nėna Terezė Nr. 158
  Fushe Kosove, Kosovė
  Spital i pergjithshem, Klinike
 
 
Sara  

Sara

  Magj Pri-Fushe Kosove
  Fushe Kosove, Kosovė
  Depo me shumicė dhe pakicė
 
 
Front  

Front

  Zona Industriale
  Fushe Kosove, Kosovė
  Materiale per eksterier dhe interier
 
 
Box Property  

Box Property

  Dardania
  Fushe Kosove, Kosovė
  Patundshmeri, Komerciale
 
 
Bylmeti  

Bylmeti

  Fshati Miradi e Eperme
  Fushe Kosove, Kosovė
  Prodhime nga qumeshti
 
     
       
Artanė (Novobėrdė)
Besianė (Podujevė)
Dardanė (Kamenicė)
Deqan
Dragash
Drenas
Ferizaj
Fushe Kosove
Gjakovė
Gjilan
Hani Elezit
Istog
Junik
Kaqanik
Kastriot (Obiliq)
Klinė
Kllokot
Lipjan
Malishevė
Mamushė
Mitrovicė
Pejė
Prishtinė
Prizren
Rahovec
Shtime
Skenderaj
Therandė
Viti
Vushtri
Leposavic
Partesh
Ranillug
Graqanicė
Shterpcė
Zubin Potok
Zveqan
 

 

Loading...