Pyetje te ndryshme dhe orari i punes Dergo porosi per Material ndĂŤrtimor, punime te vrazhda  
    
 

N.N.T Vllezerit Kabashi, furnizon me material ndėrtimor deri nė 90% pėr shtėpija individuale e deri ato afariste.

Ndėrmarrja ndėrtimore tregtare Vėllezrit Kabashi njėkohėsisht bėn edhe ndėrtimin e objekteve individuale dhe ato afarist, njėkohėsisht bėn edhe dekorimin e shtėpijėve me gurė tė thyer dhe forma tė ndryshme.